Kes on PUUST?

Kes on PUUST disain ja kuidas see alguse sai..
PUUST Disaini idee autor ja eestvedaja olen mina, Herko Leesment. Töötanud kümme aastat kokana, vanemkokana ja peakokana. Aga üheltmaalt sai isu otsa ja oli soov hakata realiseerima kogunenud ideid hoopis teisest valdkonnast.
 Esimesed tooteideed juhtusid mõttesse natukene vähem või rohkem, kui kuus aastat tagasi, millal sai valmistatud esimene puidust külmkapimagnet, millega oli võimalik külmkapi külge kinnitada erinevaid metallseid asju, seda konkreetset
teostust pean PUUST Disaini seemneks, mis sai sel hetkel külvatud. Tänaseks on see seeme kasvama läinud ning väikseid võrseid on juba näha...

Leidsin ennast olukorrast, kus hobikorras puutööga tegelemine äiapapa värkstoas pakkus rohkem südamerahu, kui pikad intensiivsed päevad köögis kokates. Mida rohkem tekkis ideid, mida võiks puidust valmistada ja kuidas oleks võimalik materjali maksimaalselt ära kasutada, seda loogilisem tundus teha mõnevõrra kardinaalne otsus ametit vahetada ja enda ideid realiseerima hakata.

Tooraine maksimaalne kasutamine võimalikult vähese kaoga oli mul juba sisse kodeeritud erinevates köökides töötamisega, mida soovisin rakendada ka puutööd tehes. Varem olid porgandid ja kapsad, nüüd on õunad ja arooniad. Mida rohkem erinevate puudega kokku puutusin, seda põnevamaks muutus idee kõiksuguseid võimalike pargipuid ja viljapuid kombineerida ja materjalil erinevat kasutust leida.

Puit on ettearvamatult põnev, kunagi ei ole võimalik teada, mis koore all peidus on või, mis juhtub peale viimistlusvahendi kasutamist. Erinevate puude materjal teeb meele tohutult kreatiivseks ning see on PUUST toodete suurim väärtus. Ainulaadne ja kordumatu. Boonuseks keskkonnasõbralik tootmine, materjali maksimaalne ärakasutamine ning väärindamine!

Erinevate PUUST tegemiste ja projektidega on võimalik tutvuda SIIN!
Kui Teil on ideid, mille realiseerimisel saaksin abiks olla, siis võtke minuga julgelt ühendust!

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Kuidas hooldada puidust lõikelauda?

Järgmine

Kust tuleb toormaterjal ja kuidas sellest saab midagi unikaalset?

Jaga seda artiklit